Wpisy użytkownika minirecenzje z dnia 24 stycznia 2010

Liczba wpisów: 3

minirecenzje
 
Piękna, młoda Nina (w tej roli piękna i młoda Paulina Porizkova) jest podejrzana o morderstwo. Przed aresztem chroni ją Phil – pisarz powieści kryminalnych – który akurat zjawia się na jej rozprawie (na których poszukuje inspiracji dla swoich opowiadań) i daje jej alibi – tj. że w czasie morderstwa Nina była u niego. Po rozprawie dziewczyna zamieszkuje w domu Phila. Pisarzowi co i raz zdarzają się wypadki, w których odnosi obrażenia. Phil podejrzewa, że stoi za nimi Nina, ale nie jest pewien i jest w rozterkach, tym bardziej, że jest w niej zakochany. Film równy, lekki, łatwy i przyjemy.

Ocena: 7/10.
 

minirecenzje
 
Lucy, młoda i przebojowa menedżerka z Miami (wytapetowana nie do poznania Renée Zellweger, w pierwszej chwili myślałem, że to Kryśka Applegate) jeździ bardzo fajnym fordem (amerykański fusion) – normalnie kupię sobie taki! Zostaje oddelegowana do fabryki w Minnesocie w celu przeprowadzenia restrukturyzacji w podległej fabryce i zwolnienie połowy załogi. Na miejscu szybko wsiąka w lokalną, małą społeczność, co – jak łatwo się domyślić – nie ułatwia jej zadania. Całkiem przyjemny film.

Ocena: 8/10.
 

minirecenzje
 
Jak zobaczyłem tytuł, pomyślałem, że to horror. Ale nie. Larry jest rozwiedziony. Jego żona mieszka z synem i nowym facetem. Larry chce się wreszcie ustatkować i szuka pracy. Trafia do Muzeum Historii Naturalnej, gdzie zostaje nocnym stróżem. Praca nie jest typowa, ponieważ w nocy wszystkie eksponaty – ludzie, zwierzęta, szkielety itd. – ożywają. Film miejscami nudny, pewnie dzieciom bardziej się spodoba. Ale ogólnie jest OK. Ciekawostka (przynajmniej dla mnie) – w filmie jako muzelna przewodniczka Rebecca wystąpiła Carla Gugino znana z teledysku „Always” Bon Joviego.

Ocena: 6/10.
  • awatar black herb: Chyba go oglądałam. A jak nie, to musiałąm oglądać coś bardzo podobnego xd
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›