Wpisy użytkownika minirecenzje z dnia 14 lutego 2010

Liczba wpisów: 3

minirecenzje
 
Animacja. Na Planecie 51 żyją sobie zielone człekokształtne stworki. Pewnego razu ląduje na niej kosmita – Amerykanin, astronauta z NASA. Chce wrócić z powrotem na Ziemię, ale mieszkańcy planety nie ułatwiają mu zadania, ponieważ traktują go jako wroga, który chce ich zniszczyć. Film poprawny, raz można obejrzeć.

Ocena: 7/10-.
 

minirecenzje
 
Animacja. Susan przygotowuje się do ślubu Derekiem. W okolicy domu spada meteor i uderza Suzan. W dniu ślubu okazuje się, że jest napromieniowana i zaczyna rosnąć. Po osiągnięciu gigantycznych rozmiarów zostaje zamknięta w tajnej placówce rządowej z innymi potworami. Wkrótce na Ziemi zjawiają się obcy. Rząd prosi potwory i Susan o pomoc. Film poprawny, raz można zobaczyć.

Ocena: 7/10-.
 

minirecenzje
 
W filmie są równolegle cztery wątki (osoby), które ze sobą mniej lub bardziej się zazębiają: facet, który po 25 latach wychodzi z więzienia, striptizerka, facet, który chce, aby go ktoś zastrzelił oraz młody chłopak pracujący w firmie pogrzebowej. Ogólnie film dobry, z tym że z czasem coraz bardziej się dłuży. No i końcówka w sumie nijaka.

Ocena: 6/10.