Wpisy użytkownika minirecenzje z dnia 21 marca 2010

Liczba wpisów: 2

minirecenzje
 
Peter (Liam Neeson) dowiaduje się, że żona go zdradzała. W komputerze żony odkrywa mejle i zdjęcia ze spotkań. Z pomocą koleżanki z pracy ustala, że Ralph (Antek Banderas) mieszka w Mediolanie. Udaje się tam z zamiarem zabicia go. Ogólnie niby coś tam się dzieje, ale w sumie film nijaki. Może dziewczynom bardziej się spodoba.

Ocena: 5/10.
 

minirecenzje
 
Film nie jest o tym, czego można by oczekiwać sądząc po tytule. Małżeństwu umiera kilkuletni syn. Matka leży w szpitalu (prawdopodobnie leczy depresję po stracie dziecka). Mąż terapeuta postanawia ją z niego zabrać i samemu podjąć terapię. Film równy. Kręcony z ręki (quasiamatorski). Najpierw sceny toczą się w domu, potem w leśniczówce i obok niej. W filmie są sceny drastyczne oraz sceny seksu (niektóre jakby żywcem wyjęte z jakiegoś porno – jeszcze czegoś takiego w normalnym filmie nie widziałem). Ogólnie film bardzo dobry.

Ocena: 7/10-.
  • awatar qqqqqhbrt: rzeczywiście tytuł tego filmu nie ma nic wspólnego z jakimś horrorem. Trzeba zrozumieć jego symbolikę. Może wydawać się nudny, ale ma w sobie coś szczególnego w aspekcie psychologicznym.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›