Wpisy użytkownika minirecenzje z dnia 17 lipca 2010

Liczba wpisów: 3

minirecenzje
 
Film o ostatnich miesiącach wojny światowej. Do Polski wkracza Armia Czerwona, a naziści z nabrzeża chcą odpłynąć okrętem – tytułowym Gustloffem. W tym celu pakują się na statek. W sumie jest ich ok. 10 tys., głównie cywili. Film za długi, nudny i przegadany. Ciągnie się jak flaki z olejem – przez pierwszą część szykują się do wypłynięcia. W drugiej części rozgrywa się reszta. Ogólnie strata czasu.

Ocena: 4/10.
 

minirecenzje
 
Z Londynu do spokojnego miasteczka Sandford zostaje przeniesiony ambitny policjant. W krótkim czasie zaczyna się zajmować, mimo oporów współpracowników i lokalnej ludności, serią dziwnych śmiertelnych wypadków. Film lekki, łatwy i przyjemny, choć trochę przydługi. Niekiedy okraszony dawką również czarnego humoru (zdarzają się sceny ociekające krwią). Raz można zobaczyć.

Ocena: 7/10-.
 

minirecenzje
 
Parodia filmów o egzorcyzmach. Nancy Aglet kiedyś była opętana. Złego ducha wygonił z niej ojciec Czymogę (Leslie Nielsen). Teraz Nancy jest przykładną żoną i matką dwójki dzieci. Pewnego razu zostaje ponownie opętana. Pomóc może jej tylko Czymogę. Film ogólnie średni, choć jest kilka fajnych gagów.

Ocena: 5/10.