Wpisy użytkownika minirecenzje z dnia 26 września 2010

Liczba wpisów: 3

minirecenzje
 
Druga część filmu. Larry Daley (Stiller) już nie pracuje jako stróż w muzeum. Ma własną, dobrze prosperującą firmę. Pewnego dnia dowiaduje się, że w muzeum zmieniana jest ekspozycja – stare eksponaty zostaną  wywiezione do Waszyngtonu i zostaną zastąpione multimediami. Ponieważ eksponaty, to jego znajomi, którzy nocą ożywają, zamierza temu zapobiec. W tym celu jedzie do Waszyngtonu, gdzie jest już przewieziona ekspozycja, gdzie czeka go mnóstwo przygód. Film poprawny, dynamiczny, ale na dłuższą metę zbyt monotonny nużący.

Ocena: 6/10.
 

minirecenzje
 
Ryszard to facet o umyśle dziecka. Ma kilkunastoletniego syna i żonę, z którą jest w separacji. Mieszka u kolegi, pracuje w markecie. Jest też wojem – tj. zabawia się z takimi jak on w Wikingów – nosi zbroję, ma miecz, tarczę, trenuje walki. Jest zaangażowany w to do tego stopnia, że świata poza tym nie widzi i np. z powodu walki spóźnia się na pogrzeb teścia. Syn się go wstydzi. Żona ma kochanka. Jednak Ryszardowi cała ta sytuacja nie odpowiada i dąży do tego, by odzyskać rodzinę. Film poprawny.

Ocena: 6/10-.
 

minirecenzje
 
Film o producencie filmowy Benie (De Niro) i o jego perypetiach w pracy. A to dystrybutor żąda poprawek w filmie z Seanem Pennem, które z trudem przychodzą jego reżyserowi. A to kapryśna gwiazda (Bruce Willis) za nic nie chce zgolić brody. Ben, dwukrotny rozwodnik, ma też problemy osobiste. (W roli córki Kristen Stewart). Film dobry na raz.

Ocena: 8/10-.