Wpisy użytkownika minirecenzje z dnia 7 stycznia 2011

Liczba wpisów: 3

minirecenzje
 
Katarzyna mieszka z ojcem, byłym profesorem matematyki, który jest wariatem. Ona również wydaje się być co najmniej ekscentryczna. Pewnego razu ojciec umiera, a jego genialnymi zapiskami w ponad 100 zeszytach, jak również samą Katarzyną, zaczyna interesować się Hal, doktor matematyki. Film dobry. W rolach głównych Gwyneth Paltrow, Anthony Hopkins i Jake Gyllenhaal.

Ocena: 6/10-.
 

minirecenzje
 
Calvin Willis (Mahershalalhashbaz Ali) siedzi w więzieniu. Został skazany za gwałt na piętnastolatce. Uważa, że jest niewinny. Pewnego razu prawnik prowadzący jego sprawę ginie porażony piorunem. Przejmuje ją jego asystentka Janet Gregory. Przez długie lata konsekwentnie stara się dowieść jego niewinności. Całkiem ciekawa, oparta na faktach nowela, tylko czasami ciągnie się niemiłosiernie.

Ocena: 6/10.
 

minirecenzje
 
Carl, pracownik banku udzielający kredytów, pewnego razu za radą kolegi trafia na miting ludzi, których hasłem przewodnim jest bycie na tak. Po sugestywnej nauce, jaką uzyskał od guru „yesmanów”, postanawia nikomu więcej nie odmawiać. Odmienia to jego dotychczasowe życie, m.in. poznaje nową dziewczynę. Film bardzo dobry, choć czasem jakby z lekka się dłuży. W rola głównych Jim Carey i słodka Zooey Deschanel, nb. wyglądająca zupełnie jak Katy Perry.

Ocena: 7/10.
  • awatar antybohaterka: Oglądałam ten film. Myślałam,że to będzie kolejna durnowata amerykanska komedia. Myliłam się. Fajny pomysł na film.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›