Wpisy użytkownika minirecenzje z dnia 8 stycznia 2012

Liczba wpisów: 3

minirecenzje
 
Nie, to nie jest film erotyczny. Walter jest prezesem korporacji. Ma żonę i dwóch synów, jednego dorastającego. Walter cierpi na depresję. W celu pozbycia się jej prowadzi oryginalną terapię zaleconą ponoć przez lekarza – nosi na ręku pacynką bobra i gada z nią i nią (coś jak brzuchomówca). Film poprawny, ale ta pacynka to przegięcie. W rolach głównych Mel Gibson i Jodie Foster.

Ocena: 6/10.
 

minirecenzje
 
Sara przyjeżdża na studia artystyczne, by uczyć się projektować ciuchy. W akademiku zostaje do niej dokwaterowana Rebeka. Z czasem okazuje się ona bardzo zaborcza i zazdrosna o Sarę – np. ma pretensje o to, że późno wróciła do akademika, była zazdrosna o jej facetów itp. Potem dodatkowo okazuje się toksyczna. Rebeka robi wszystko, by chronić – w swoim mniemaniu – Sarę, ale jej metody są co najmniej kontrowersyjne. Całkiem dobry ale lekki  thriller dla nastolatków, z przesadzoną końcówką i nijakim zakończeniem. Można zobaczyć. W rolach głównych dwie ładne dziewczyny, z czego jedna z nich – Minka Kelly – wygląda jak młodsza siostra Jennifer Lopez.

Ocena: 7/10-.
 

minirecenzje
 
Dawid jako 10-latek trafia przypadkiem do sklepu z antykami. Tam spotyka czarodzieja Baltazara. Dostaje od niego pierścień i po chwili zamieszania wychodzi z lokalu z matrioszką. Po 10 latach zgłaszają się po nią i Baltazar i jego wróg Horvath, którego również Dawid spotkał w sklepie. Baltazar chce wykształcić Dawida na czarnoksiężnika. Film nudnawy. Może dzieciom bardziej się podoba. W obsadzie m.in. Mikołaj Klatka i Monika Bellucci.

Ocena: 5/10.