Wpisy użytkownika minirecenzje z dnia 8 października 2017

Liczba wpisów: 3

minirecenzje
 
Emma jest młodą dziennikarką pracującą w Nowym Jorku. Pewnego razu odbiera telefon od matki, następnie jedzie do rodzinnej Kalifornii na pogrzeb ojca. Emma nie jest z rodzicielką w najlepszych stosunkach. Dziennikarka, mimo że wcześniej nie planowała dłuższego pobytu w domu, zmienia plany i postanawia zostać, gdyż śmierć ojca, który zginął podczas pracy na polu, wydaje jej się cokolwiek podejrzana. W Kalifornii są napięte stosunki, gdyż panuje susza, ludzie mają problemy spowodowane brakiem wody, trudnym dostępem do żywności; wielu z nich nie ma pracy. W dodatku w okolicy grasują lokalne gangi oraz utrudniający funkcjonowanie farm ekolodzy. Film poprawny – można obejrzeć. W roli matki wystąpiła Janina Seymour.

Ocena: 6/10.
2ad3fd0d98edfe420a583769aa8c843c[1].jpg
 

minirecenzje
 
Józef i Clay pracują w firmie informatycznej w Chicago. Ten drugi kieruje oddziałem po śmierci ojca, jednak prawo do zarządzania ma jego siostra Karolina. Pewnego razu kobieta wpada do biura i zarządza radykalne zwolnienia. Clay twierdzi, że nie ma potrzeby tego robić, gdyż znajdzie inwestora. Ponieważ jest okres bożonarodzeniowy, Clay z przyjacielem planowali urządzić w biurze imprezę. Karolina jednak kategorycznie tego zabrania. Sama wybiera się do Londynu. Obiecuje, że jeśli znajdą inwestora, to zrezygnuje ze swoich planów. Kobieta jedzie na lotnisko, a zaplanowana impreza – pod nieobecność siostry i – tak ma się odbyć. Film taki sobie, no – średni. W sumie można nie oglądać. W roli Karoliny Ginewra Aniston.

Ocena: 6/10.
7756923.3[1].jpg
 

minirecenzje
 
Dwaj młodzi przyjaciele są na wakacjach w nadmorskim kurorcie. Jedyne, co ich interesuje, to dziewczyny. Ciągle próbują jakąś wyrwać, no ale to wcale nie jest takie proste. Czasem podają się za kogoś, kim rzeczywiście nie są, co później sprowadza na nich różne problemy. Całkiem dobra komedyjka sytuacyjna. Można raz obejrzeć. W jednej z ról Jan Depp.

Ocena: 7/10-.
7237383.3[1].jpg